Sedat Peker Vatan satan
@sedatpekeryalanlari
pinned

Venazuela dan peynir ithalatı yapılmadı

Sedat peker'in uyuşturucu yalanı çürüdü. “2020 ve 2021 de venezuela'dan peynir ithalatı yapılmamıştır”

BAE Kucağına oturan sedat peker vatan satmaya devam ediyor 

Geçtiğimiz senelere kadar milliyetçilik ayakları yapan sedat peker vatanı satmaya talip oldu milliyetçiği ve müslümanlığı kullanarak her türlü kirli işi yapan sözde mafya babası sedat peker Türkiye Cumhuriyeti Devletini hedef alarak venezueladan peynir ithalatı adında aslında uyuşturucu ticareti yapıldığını iddia ederek hem Türkiye Devletini attığı yalan ile zedelemiş hemde. 

Devlet yetkililerinden cevap gecikmedi. Sedat peker vatan satanın iddia ettiği gibi 2020 de 1 gram bile peynir ithalatı yapılmadığını aktardı 2021 de gerçekleşmiş bir peynir ithalatı olmadığını vurguladı. 

Sedat peker aldığı cezalar

Sedat Peker'in elebaşı olduğu 63 kişinin; "suç işlemek amacıyla örgüt kurmak", "nitelikli yağma", "gasp", "rüşvet", "yaralama", "tehdit" ve "kişiyi hürriyetinden yoksun kılma" gibi birçok suça karıştığı bilinmektedir. 

1997'de Rize'de Abdullah Topçu'yu öldürmekle suçlanan Peker, mahkemede beraat etti. (Fetö eli ile)

Ardından Romanya'ya kaçtı, ancak tüm bu suçlamalarla açılan soruşturmalar sonunda Ağustos 1998'de Türkiye'ye getirildi. Hakkında birden çok suçtan açılan davadan Mayıs 1999'da beraat etti. Bu süreçte sekiz ay boyunca cezaevinde kaldı. (Fetö eli ile)

Sedat peker fethullah gülen ile yakın ilişkisi olduğu bilinmektedir. Hatta Sedat peker i ve çocuklarını yetiştiren kişinin fethullah gülen olduğu sedat pekerin kendi ifadeleri ile ortaya çıkmıştır.